Šperky (15419) > Pietní šperky (33) > Náhrdelník - pamětní přívěsek, pietní přívěsek, přívěsek na popel kočička

Náhrdelník - pamětní přívěsek, pietní přívěsek, přívěsek na popel kočička

Kód zboží 932904
Dostupnost: Skladem
délka řetízku 50 cm
CENA CELKEM 890.00 Kč
ks 
diamantové rytí/gravírování
Název fontu rytí
Text rytí Náhled fontu
Zarovnat
Příloha rytí

Náhrdelník z chirurgické oceli. Ocelový řetízek s pietním přívěskem kulatého tvaru s vyříznutou kočičkou a nápisem Love. Náhrdelník vyroben z certifikované chirurgické oceli 316L. Vnitřní prostor přívěsku umožňuje uchovat malou část spálených pozůstatků zesnulých milovaných, pramínek vlasů nebo sušené obřadní květy. Část na popel je uzavřena těsnícím závitovým šroubem.

Přívěsek je navíc otevírací a pod víčko lze vkládat různě barevná kolečka, která jsou součástí dodávky. Můžete tak měnit barvu dle potřeby. Příp. lze vložit fotka.

materiál: chirurgická ocel
povrchová úprava: lesklá
průměr přívěsku: 30 mm
výška včetně očka: 38 mm
tloušťka přívěsku: 9 mm
délka řetízku: 50 cm
šířka řetízku: 2 mm
Plnění: ze spodní strany

Tento pietní set je vyroben z nerezové chirurgické oceli vysoké jakosti s označením 316L, která je díky svým vlastnostem vhodná pro výrobu piercingu a šperků. Používá se ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu tělních implantátů. Je odolná vůči neoxidujícím kyselinám a korozi, neohýbá se, neláme se, nemění barvu, na povrchu se netvoří žádné skvrny, je hypoalergenní (nejsou na ni žádné alergické reakce). Splňuje tedy náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Na zadní stranu přívěsku vám můžeme na počkání provést rytinu. 

Dodáváme v černé dárkové krabičce včetně návodu, šroubováčku na rozdělání plnícího šroubu a včetně plnícího kalíšku.

Související položky

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím