Šperky (14804) > Pietní šperky (44) > Náhrdelník - pamětní přívěsek, pietní přívěsek, přívěsek na popel ještěrka

Náhrdelník - pamětní přívěsek, pietní přívěsek, přívěsek na popel ještěrka

Kód zboží 929114
Dostupnost: Skladem
délka řetízku 50 cm
CENA CELKEM 790.00 Kč
ks 

Náhrdelník z chirurgické oceli. Ocelový řetízek s pietním přívěskem ve tvaru ještěrky. Přívěsek vyroben z certifikované chirurgické oceli 316L. Z přední strany je přívěsek osazen čirými zirkony. Vnitřní prostor přívěsku umožňuje uchovat malou část spálených pozůstatků zesnulých milovaných, pramínek vlasů nebo sušené obřadní květy. Část na popel je uzavřena těsnícím závitovým šroubem.

materiál: chirurgická ocel
povrchová úprava: lesklá
výška přívěsku: 43 mm
výška včetně očka: 50 mm
délka řetízku: 50 cm
šířka řetízku: 2 mm
Plnění: z vrchní strany

Tento pietní set je vyroben z nerezové chirurgické oceli vysoké jakosti s označením 316L, která je díky svým vlastnostem vhodná pro výrobu piercingu a šperků. Používá se ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu tělních implantátů. Je odolná vůči neoxidujícím kyselinám a korozi, neohýbá se, neláme se, nemění barvu, na povrchu se netvoří žádné skvrny, je hypoalergenní (nejsou na ni žádné alergické reakce). Splňuje tedy náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Dodáváme v černé dárkové krabičce včetně plnícího kalíšku.

Související položky

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím