Šperky (15719) > Pietní šperky (32) > Náhrdelník - pamětní přívěsek, pietní přívěsek, přívěsek na popel anděl

Náhrdelník - pamětní přívěsek, pietní přívěsek, přívěsek na popel anděl

Kód zboží 929120
Dostupnost: Skladem
délka řetízku 50 cm
CENA CELKEM 669.00 Kč
ks 
diamantové rytí/gravírování
Název fontu rytí
Text rytí Náhled fontu
Zarovnat
Příloha rytí

Náhrdelník z chirurgické oceli. Ocelový řetízek s pietním přívěskem ve tvaru andílka. Přívěsek vyroben z certifikované chirurgické oceli 316L. Vnitřní prostor přívěsku umožňuje uchovat malou část spálených pozůstatků zesnulých milovaných, pramínek vlasů nebo sušené obřadní květy. Část na popel je uzavřena těsnícím závitovým šroubem.

materiál: chirurgická ocel
povrchová úprava: lesklá
rozměr přívěsku: 16 x 16 mm
výška včetně očka: 22 mm
délka řetízku: 50 cm
šířka řetízku: 2 mm
Plnění: ze spodní strany

Tento set je vyroben z nerezové chirurgické oceli vysoké jakosti s označením 316L, která je díky svým vlastnostem vhodná pro výrobu piercingu a šperků. Používá se ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu tělních implantátů. Je odolná vůči neoxidujícím kyselinám a korozi, neohýbá se, neláme se, nemění barvu, na povrchu se netvoří žádné skvrny, je hypoalergenní (nejsou na ni žádné alergické reakce). Splňuje tedy náročné parametry pro šperky přicházející do styku s pokožkou, které jsou dány normami EU.

Do přívěsku vám můžeme na počkání provést rytinu. Vzhledem k velikosti šperku doporučujeme pouze iniciálu do středu přívěsku, příp. krátké jméno.

K setu dodáváme šroubováček na rozdělání plnícího šroubu a plnící kalíšek.

Související položky

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím