Rytí do šperků - gravírování do šperků

Ze světa šperků > Rytí do šperků - gravírování do šperků

Rytí nebo-li gravírování do šperků je velmi oblíbeným, neboť díky němu můžete vytvořit naprosto originální šperk a také originální od srdce věnovaný dárek (památku, vzpomínku, velmi osobní poděkování). Ryjeme diamantovým hrotem do šperků z chirurgické oceli i stříbrných šperků.

Nejčastěji ryjeme snubní prsteny, kde se z 99% ryje jméno partnera a datum svatby. Dále ryjeme do přívěsků, kam si nejčastěji zákazníci nechávají vyrýt jména, data, vzkazy (nejlepší mamince apod.) ale i kratší citáty. Oblíbené jsou psí - vojenské známky (tzv. dog tag), kde se ryje jméno, datum narození, krevní skupina. Lze rýt i do náramků, kde si často zákazníci nechávají vyrýt např. zdravotní informace (epileptik, cukrovka), ale také vzkazy typu "miluji tě". Samozřejmě je možné i rytí do zapalovačů, kapesních lahví (placatek), propisek a jiných dárkových předmětů.

Skvělým dárkem a milou vzpomínkou jsou také tvz. fotodestičky - do přívěsku vám vyryjeme vámi dodanou fotografii.

Pokud si zvolíte rytinu do šperku, stačí pak do poznámky před odesláním objednávky připsat text požadované rytiny, příp. napsat název vybraného fontu nebo popsat vizi, jak by dle vás mělo vypadat rozložení textu na šperku. Pokud chcete vyrýt fotografii, pošlete nám ji dodatečně na e-mail info@marre.cz .

Inspirujte se hotovými zakázkami našich zákazníků.

Pro rytí textu si můžete vybrat z následujících fontů, zvládneme i jednoduché obrázky.

110847.jpg

110846.jpg

110850.jpg 110849.jpg 23130.jpg

23155.jpg

23158.jpg 23157.jpg 23156.jpg rytí do šperků.jpg

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím