Rytí (gravírování) šperků, hodinek a jiných předmětů na počk

Vytvoříme vám naprosto originální šperk a také originální od srdce věnovaný dárek (památku, vzpomínku). Ryjeme diamantovým hrotem do šperků z chirurgické oceli i stříbrných šperků. Nejčastěji ryjeme snubní prsteny, kde se z 99% ryje jméno partnera a datum svatby. Dále ryjeme do přívěsků - nejčastěji jména, data, ale i kratší citáty, psí - vojenské známky (tzv. dog tag), kde se ryje jméno, datum narození, krevní skupina. Lze rýt i do náramků, kde si často nechávají lidé vyrýt např. zdravotní informace (epileptik, cukrovka). Samozřejmě je možné i rytí do zapalovačů, kapesních lahví (placatek), propisek a jiných dárkových předmětů.

Výběr fontu můžete nechat i na nás, případně připsat jen vaši představu (např. okrasné písmo, obyčejné písmo...). Na výběr nabízíme nejčastěji používané fonty, nebo si můžete vybrat font sami (např. z Wordu).

120418.jpg

120419.jpg

23074.jpg

23075.jpg

Pokud si zvolíte rytinu, stačí pak do poznámky před odesláním objednávky připsat text požadované rytiny, příp. napsat název vybraného fontu nebo popsat vizi, jak by dle vás mělo vypadat rozložení textu na šperku. Pokud chcete vyrýt fotografii, pošlete nám ji dodatečně na e-mail info@marre.cz .

Ukázky rytin pro vaši inspiraci aktualizujeme na našem facebooku v albu Rytí šperků a dárků.

vyrytá destička.jpg

vyrytá destička.jpg

12528.jpg

rytí náramku.jpg

12527.jpg

23159.jpg

23160.jpg

23161.jpg

23162.jpg

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím