Rytí (gravírování) šperků, hodinek a jiných předmětů

Vytvoříme vám naprosto originální šperk a také originální od srdce věnovaný dárek (památku, vzpomínku).
Ukázky rytin pro vaši inspiraci aktualizujeme na našem facebooku v albu
Rytí šperků a dárků.

Ryjeme do šperků z chirurgické oceli i stříbrných šperků. Nejčastěji ryjeme snubní prsteny, kde se z 99% ryje jméno partnera a datum svatby (např. Milan 5.8.2020 x Alena 5.8.2020). Dále ryjeme do ocelových a stříbrných přívěsků - nejčastěji to bývají jména, data, ale i kratší citáty a "vzkazy". Ryjeme psí známky (ryje se jméno psa či kočky + telefon na páníčka, příp. adresa), vojenské známky (tzv. dog tag), kde se ryje jméno a příjmení, datum narození, krevní skupina. Lze rýt i do náramků, kde si často nechávají lidé vyrýt např. zdravotní informace (epileptik, cukrovka), případně životní data, vzkazy atd... Samozřejmě je možné i rytí do zapalovačů, kapesních lahví (placatek), příborů, propisek a jiných dárkových předmětů.

Na výběr máme v nabídce nejčastěji používané fonty, ale samozřejmě si můžete vybrat jakýkoli font sami a jen nám napsat jeho název. Výběr fontu můžete nechat i na nás, případně připsat jen vaši představu (např. okrasné písmo, obyčejné písmo...). Bohužel vzhledem k obrovskému množství fontů není možné mít v nabídce všechny.


Diamantové rytí 

Diamantová rytina je vytvářena za pomocí CNC strojové gravírky, kde rycím nástrojem je diamantový hrot. Diamantem je do povrchu šperku nebo jiného kovového předmětu vyryt (zjednodušeně řečeno "vyškrábán") požadovaný text. Rytí je prováděno do hloubky několika setin milimetrů. Výsledek mechanického rytí diamantem je decentní. 

V případě rytí (gravírování) obrázku je rytina světlá - vyrývá se v podstatě světlá plocha obrázku nebo fotografie. Obrázek je pak nejlépe vidět pod různými úhly.

Více ukázek diamantového rytí na našem facebooku.

139687.jpg 139686.jpg 139685.jpg vyrytá destička.jpg

Laserové rytí

U laserového rytí je rytina vytvářená za pomocí nejmodernějšího typu vláknového laseru. Rytina je tmavá - vypálená do povrchu šperku či kovového předmětu. Gravírování laserovým paprskem je nesmazatelné a trvanlivé. Laser negravíruje barevně, ale pouze v odstínech černé, šedivé až hnědé. Výsledný odstín závisí na materiálu rytého produktu.

Více ukázek laserového rytí na našem facebooku.

139689.jpg

177796.jpg

139688.jpg

120418.jpg

120419.jpg

23074.jpg

23075.jpg

23159.jpg

23160.jpg

23161.jpg

23162.jpg

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím